PÄRLCOLLIER, saltvattenodlade akoyapärlor, lås i 14K gulguld, hänge i korall.

342686. PÄRLCOLLIER, saltvattenodlade akoyapärlor, lås i 14K gulguld, hänge i korall.

Saltvattenodlade akoyapärlorna
Lås i 14K gulguld besatt med två pärlor
Stämplat 585 GIFA
Hänge i korall
Längd ca 48 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplat 585 GIFA
Hänge i korall
Längd ca 48 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 948