LJUSSTAKE, "Menorah", malm, Gnosjö. 1900-tal.

3422286. LJUSSTAKE, "Menorah", malm, Gnosjö. 1900-tal.

7 ljushållare.

bredd 34, höjd 35 cm.

Bruksslitage. Inskriptioner.

Gör en kostnadsfri värdering!

7 ljushållare.

bredd 34, höjd 35 cm.

Bruksslitage. Inskriptioner.

Antal besök: 344