LEKSAKER, diverse, 1960-70-tal, 6 st.

3420980. LEKSAKER, diverse, 1960-70-tal, 6 st.

Traktorer, Japan, USA, Tyskland .

Slitage, ej genomgånget.

Slitage, ej genomgånget.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Banehagsgatan 20
414 51 Göteborg
Sverige

Placering
H
Antal besök: 6

Andra intressanta föremål