LEMBIT NÕMMEOTS. Nature morte, olja på duk, signerad och daterad 1952.

3420785. LEMBIT NÕMMEOTS. Nature morte, olja på duk, signerad och daterad 1952.

Motivyta ca 45,5 x 67,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motivyta ca 45,5 x 67,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 586