OLE WANSCHER. Soffa, mahogny, Cado, Danmark.

3419936. OLE WANSCHER. Soffa, mahogny, Cado, Danmark.

Soffa med stomme i massiv mahogny, fast stoppad ryggbricka samt lös sittplymå klädda i blå ylletextil. Brickmärkt med serienummer.
Mått: längd 137, djup 70, höjd 83 cm. Sitthöjd ca. 42 cm.

Bruksslitage och repor, främst på ben. Klädsel med fläckar. Liten spricka i stommens fäste mot armlän.

Gör en kostnadsfri värdering!

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 204