JARDINJÄR, flintgods, Rörstrand. 1900-talets början.

341886. JARDINJÄR, flintgods, Rörstrand. 1900-talets början.

Längd 40 cm.

Bruksslitage, aning ojämn balans under fötter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 40 cm.

Antal besök: 843