KAKELUGNSLUCKA, smide, 18/1900-tal.

341785. KAKELUGNSLUCKA, smide, 18/1900-tal.

Längd 48, bredd 3, höjd 64.

Slitage. Anlupet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 48, bredd 3, höjd 64.

Slitage. Anlupet.

Antal besök: 943