CIGARETTSKRIN, 2 st, silver.

CIGARETTSKRIN, 2 st, silver.
3414411. CIGARETTSKRIN, 2 st, silver.

Cigarettskrin på fötter, svenska importstämplar, längd ca 11,5 cm.
Cigarettskrin, på fötter, svenska importstämplar, längd ca 11 cm.
Vikt inkl. träinredning ca 390 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 383