Cigarettskrin på fötter, svenska importstämplar, längd ca 11,5 cm.
Cigarettskrin, på fötter, svenska importstämplar, längd ca 11 cm.
Vikt inkl. träinredning ca 390 gram.
Bruksslitage.
Bruksslitage.