VÄGGSKÅP, rokokostil, 1900-talets slut.

3411046. VÄGGSKÅP, rokokostil, 1900-talets slut.

Grönlackerad med gulddetaljer. Längd 78, bredd 21, höjd 59 cm.

Ytslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Ytslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Banehagsgatan 20
414 51 Göteborg
Sverige

Placering
Lilla Hyllan Östra rummet
Antal besök: 73

Andra intressanta föremål