STOLAR, 6 st, Thonettyp, 1900-talets andra hälft.

3408875. STOLAR, 6 st, Thonettyp, 1900-talets andra hälft.

Böjträ, tygklädda sitsar, sitthöjd ca 47, rygghöjd 88 cm.

Slitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, märken.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 295