JENNY NYSTRÖM. "Det är Jul!", Tuschlavering med täckvitt.

340800. JENNY NYSTRÖM. "Det är Jul!", Tuschlavering med täckvitt.

Signerad.
Bildstorlek: 22 x 22 cm.

Åldersslitage.
Riss i nederkant.

Jenny Nyström (1854–1946)

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad.
Bildstorlek: 22 x 22 cm.

Åldersslitage.
Riss i nederkant.

Jenny Nyström (1854–1946)

Antal besök: 2 298