LARS LERIN. Litografi 28/210, signerad 78.

3406429. LARS LERIN. Litografi 28/210, signerad 78.

Bildmått 64x51 cm.
Rammått 78x64 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lars Lerin (Född 1954)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 64x51 cm.
Rammått 78x64 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lars Lerin (Född 1954)

Antal besök: 1 034