LODUR, nyrenässans, Junghans. 1900-talets början.

340593. LODUR, nyrenässans, Junghans. 1900-talets början.

Längd 100 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 100 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 254