LARS LERIN (Sverige, född 1954), ”Från Hurtigruta VI”, signerad och daterad Lars Lerin -87, akvarell på papper.

3405725. LARS LERIN (Sverige, född 1954), ”Från Hurtigruta VI”, signerad och daterad Lars Lerin -87, akvarell på papper.

14x17 cm
Inkl ram 28x31,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Tema

God Konst - Mars

Gör en kostnadsfri värdering!

14x17 cm
Inkl ram 28x31,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Tema

God Konst - Mars

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 2 213