EDWARD WORMLEY. Soffa, "New York", Ljungs industrier/Dux, 1950/60-tal.

3403235. EDWARD WORMLEY. Soffa, "New York", Ljungs industrier/Dux, 1950/60-tal.

Fyrsitssoffa med fast stoppad klädsel, underrede av bok.
Längd ca 230 cm, bredd/djup 76 cm, rygghöjd 76 cm, sitthöjd ca 43 cm.

Bruksslitage. Senare klädsel och kuddar.

Tema

Sitt vackert

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Sitt vackert

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 1 006