TYPOGRAFLÅDA/PRYLHYLLA, 1900-tal.

340061. TYPOGRAFLÅDA/PRYLHYLLA, 1900-tal.

52 x 73 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

52 x 73 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 249