WILHELM DAHLBOM (1855-1928). Månsken över klipporna, signerad samt daterad Idö 1912, olja på duk.

3398151. WILHELM DAHLBOM (1855-1928). Månsken över klipporna, signerad samt daterad Idö 1912, olja på duk.

37 x 45 cm, 54 x 61 cm.

Sedvanligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 45 cm, 54 x 61 cm.

Sedvanligt slitage.

Antal besök: 288