MATGRUPP Rokokostil.

MATGRUPP Rokokostil.
3397948. MATGRUPP Rokokostil.

Stolar 8 st, skuren dekor med snäckor, 1900-talets mitt.
Bord med 2 iläggsskivor, Nyrokoko 1800-talets andra hälft.

Bord
Höjd 75
Bredd 136
Djup 139
Iläggsskivor 53 (cm per styck)

Sitthöjd stolar 44

(cm).

Slitage, skavmärken och färgbortfall, bordssargen med sprickor, bordet sviktar med 3 iläggsskivor, sitsar med några mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
3397948. MATGRUPP Rokokostil.

Bord
Höjd 75
Bredd 136
Djup 139

Sitthöjd stolar 44

(cm).

Antal besök: 935