Kajsa och Hanna. Signerad och numrerad 94/360 ex. 28x37 cm.
Mindre ytslitage.
Mindre ytslitage.
Ange din plats för att se transportalternativ och priser.
Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige