TRE ALLMOGEFÖREMÅL.

TRE ALLMOGEFÖREMÅL.
3393509. TRE ALLMOGEFÖREMÅL.

Kudde, 1900-tal. Dekor med växtlighet. Mått: ca 60 x 60 cm.
Skäktträ, daterat 1849. Grönmålat. Blomsterdekor. Längd: ca 52 cm.
Skäktträ, daterat 1816. Grönmålat och med blomsterdekor. Längd: ca 56 cm.

Torrsprickor och lagningar. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
3393509. TRE ALLMOGEFÖREMÅL.

Antal besök: 619