KAFFESERVIS, 34 delar, porslin, "Vinranka", Hackefors, 1900-talets mitt.Hackefors.

339154. KAFFESERVIS, 34 delar, porslin, "Vinranka", Hackefors, 1900-talets mitt.Hackefors.

10 koppar.
10 fat.
10 assietter.
1 gräddsnipa.
1 fat, diameter 19 cm.
2 askfat.

Bruksslitage, nagg på 2 koppar.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 koppar.
10 fat.
10 assietter.
1 gräddsnipa.
1 fat, diameter 19 cm.
2 askfat.

Antal besök: 980