Stadsauktion Sundsvall
Smycken & Ädelstenar
Armband
ARMRING, silver och tigeröga, signerad "HD", 1900-talets mitt.
339034. ARMRING, silver och tigeröga, signerad "HD", 1900-talets mitt.
Diameter 6,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 6,5 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
837