LJUSSTAKAR, ett par, glas, Vicke Lindstrand, Kosta. 1900-talets mitt. Signerade.

338993. LJUSSTAKAR, ett par, glas, Vicke Lindstrand, Kosta. 1900-talets mitt. Signerade.

Munblåsta i rökfärgad glasmassa, omvikt fot. Etsad och graverad signatur.
Höjd 24 - 25,3 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24 - 25,3 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 53 046