MODELLBILAR, Jaguar E type, Bugatti EB 110, Ferrari testarossa.

3389340. MODELLBILAR, Jaguar E type, Bugatti EB 110, Ferrari testarossa.

Jaguar E type 1968, Dinky collection, Matchbox.
Buggati EB 110, My axotic car, 1:18.
Ferarri testarossa 1984, Burago.
I originalförpackningar.

PÅ bilarna inga anmärkningar.
Originalförpackningar med ytsmuts, repor, bucklor, en med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

I originalförpackningar.

PÅ bilarna inga anmärkningar.

Antal besök: 269