HANDSPEGLAR, minatyr, silver.

HANDSPEGLAR, minatyr, silver.
3389087. HANDSPEGLAR, minatyr, silver.

Rikt dekorerade med blomdekor, den ena med facettslipat glas. Ostämplade, men testade med syra.
Längd 10-13 cm.
Totalvikt 62,9 gram.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 10-13 cm.
Totalvikt 62,9 gram.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Antal besök: 235