1972 ENGELSK BRANDMANSHJÄLM.

1972 ENGELSK BRANDMANSHJÄLM.
3387669. 1972 ENGELSK BRANDMANSHJÄLM.

Tillverkad med olika brandsäkra material.
Original och stämplad innerdel, daterad 1972.
24x35x28 cm. Ungefärliga mätningar.

Tecken på användning och fel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tecken på användning och fel.

Antal besök: 572