NIELS GAMMELGAARD. Bokhylla, "Enetri", IKEA.

3386592. NIELS GAMMELGAARD. Bokhylla, "Enetri", IKEA.

Grå lackerade gavlar och hyllplan. Längd 170, bredd 33, höjd 160 cm.

Bruksslitage. Märken. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Märken. Repor.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 1 104