Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Möbler
Fåtöljer & Stolar
TABURETT, gustaviansk stil, 1800/1900-tal.
337618. TABURETT, gustaviansk stil, 1800/1900-tal.
Vitmålad.
Skador på sits. Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Vitmålad.
Skador på sits. Slitage.
Gomér & Andersson Linköping
826