JENS QUISTGAARD. Ljusstake, mässing, 1900-talets andra hälft.

3375911. JENS QUISTGAARD. Ljusstake, mässing, 1900-talets andra hälft.

Diameter ca 9 cm.

Ytslitage, repor och märken.

Jens Quistgaard (1919–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 9 cm.

Ytslitage, repor och märken.

Jens Quistgaard (1919–2008)

Antal besök: 313