MATGRUPP, 10 delar, Gustaviansk stil. 1900-tal.

337433. MATGRUPP, 10 delar, Gustaviansk stil. 1900-tal.

Ett bord i rund form, diameter 110, höjd 74 cm. 6 stolar samt en karmstol, två iläggsskivor (48 cm vardera).

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 1 366