ANDERS HELLSTEN olja på duk, Skogsgrönska, signerad -54.

3371076. ANDERS HELLSTEN olja på duk, Skogsgrönska, signerad -54.

Dukmått 88x71 cm.
Rammått 91x74 cm.

Ramen med skavmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dukmått 88x71 cm.
Rammått 91x74 cm.

Ramen med skavmärken.

Antal besök: 254