Tre par örhänge med dekor av Bismarcklänk. Ett par med stel länk, två par med rörlig.
Längd från 2,5 cm till 1,5 cm.
Snurrebussar stämplade, 750 samt 18K.
Total vikt 3 gram.
Bruksskick.
Ask medföljer.
Total vikt 3 gram.
Bruksskick.
Ask medföljer.