Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
KJELL SÖDERSTRÖM. Olja på duk, signerad.
336727. KJELL SÖDERSTRÖM. Olja på duk, signerad.
73 x 60 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
73 x 60 cm.
Stadsauktion Sundsvall
1 498