VAS, glas, P.O. Ström, Alsterfors glasbruk, 1960/70-tal. Ej Signerad.

336671. VAS, glas, P.O. Ström, Alsterfors glasbruk, 1960/70-tal. Ej Signerad.

Grå glasmassa med vit insida.
Höjd 21,6 cm.

Bruksslitage, mikronagg på ovansida mynning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grå glasmassa med vit insida.
Höjd 21,6 cm.

Antal besök: 1 305