CARL JOHANSSON. Fiskeläge, olja på duk, signerad och daterad -98.

ca 25 x 60 cm.

Krackeleringar, färgbortfall, smärre dukskador.

ca 25 x 60 cm.

Föremålsnr
336354
Antal besök: 537