IKON, Jesus förvandling, tempera på trä, 1700-tal, Ryssland.

3363273. IKON, Jesus förvandling, tempera på trä, 1700-tal, Ryssland.

Icon Transfiguration of Jesus
ca 52,5x43,5 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Icon Transfiguration of Jesus
ca 52,5x43,5 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Murmansgatan 124
212 25 Malmö
Sverige

Placering
Skyltrum - Gult
Antal besök: 88

Andra intressanta föremål