3362504. TRE 70-TALETS KOKBÖCKER.
Ruberto de Nola ”Kokbok” Specialutgåva för Atalaya Restaurant, Paneuropeiska utgåvor och publikationer, 1972.
Mina utvalda rätter, receptbok i bokform.
Stor uppslagsverk om matlagning, specialutgåva för Circle of Readers, 1969.