SKIVSPELARE , Philips 603, 1960-tal.

3355764. SKIVSPELARE , Philips 603, 1960-tal.

Poprtabel med bärhandtag och löstagbara högtalare.
För 78, 45, 33 varv,.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

För 78, 45, 33 varv,.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 138