SKULPTUR, glas, "Lonely House", från Earth serien. Bertil Vallien. Kosta Boda.

335567. SKULPTUR, glas, "Lonely House", från Earth serien. Bertil Vallien. Kosta Boda.

Signerad och numrerad 7091037. Diameter 10 cm. Nr.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 963