ARMBANDSUR, Verbena, kronograf,18k guld manuell, 1960-tal.

3352748. ARMBANDSUR, Verbena, kronograf,18k guld manuell, 1960-tal.

Herrur 37,5 mm
Kronograf
Plexiglas
Läderband, spänne doublé (ej original).

Märken, bruksslitage. Ej öppnad. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Herrur 37,5 mm
Kronograf
Plexiglas

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Banehagsgatan 20
414 51 Göteborg
Sverige

Placering
H
Antal besök: 84

Andra intressanta föremål