ARMBANDSUR, Universal, Genève, Triple Date, guld på stål, manuell, 1940-tal.

3352715. ARMBANDSUR, Universal, Genève, Triple Date, guld på stål, manuell, 1940-tal.

Herrur 35 mm
Boett nr 41302/ 1118588
Plexiglas
Brunt läderband, original.

Märken, slitage, fläckad urtavla. Ej öppnad. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Herrur 35 mm
Boett nr 41302/ 1118588
Plexiglas
Brunt läderband, original.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Banehagsgatan 20
414 51 Göteborg
Sverige

Placering
H
Antal besök: 106

Andra intressanta föremål