3352715. ARMBANDSUR, Universal, Genève, Triple Date, guld på stål, manuell, 1940-tal.
Herrur 35 mm
Boett nr 41302/ 1118588
Plexiglas
Brunt läderband, original.
Märken, slitage, fläckad urtavla. Ej öppnad. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.