FABIAN EMOND (1891-1961). Hedlandskap, olja på pannå, signerad.

3350422. FABIAN EMOND (1891-1961). Hedlandskap, olja på pannå, signerad.

Möjligen motiv från Saxtorptrakten
59x73 cm, rammått 75x89 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

59x73 cm, rammått 75x89 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 394