SOFFBORD, massiv ask med glasskiva, "York", New England-stil. 2000-tal.

334771. SOFFBORD, massiv ask med glasskiva, "York", New England-stil. 2000-tal.

Antiksvart. Längd 132 cm, bredd 76 cm, höjd 46 cm.

Bruksslitage, repor, smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 188