JACQUES ZADIG (1930-2023). Fiskeläge, olja på duk, signerad Zadig.

3345849. JACQUES ZADIG (1930-2023). Fiskeläge, olja på duk, signerad Zadig.

Mått 47x76 cm, rammått 58x87 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 364