334483. SKEDAR, 6 st, silver, AG Carlberg, Eksjö 1861, Gustaf Wallberg (1832-1853) med flera vikt 188 gram.
Matsked Carlberg längd 21,5 cm, matsked Wallberg längd 20,5 cm, större kaffesked GAB 1874, kaffesked 1800-tal, samt matsked och kaffesked 1900-tal.
Slitage, märken.