VÄGGLAMPA, plåt, teak och mässing, Elarmatur, Kosta, 1950/60-tal.

334270. VÄGGLAMPA, plåt, teak och mässing, Elarmatur, Kosta, 1950/60-tal.

Justerbara skärmar.
Höjd 39,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Justerbara skärmar.
Höjd 39,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 6 022