SATSBORD i flammig mahogny, 2 st, 1900-talets andra hälft.

334119. SATSBORD i flammig mahogny, 2 st, 1900-talets andra hälft.

Bord 1, höjd 60 cm, bredd 60, djup 43 cm
Bord 2, höjd 57,5 cm, bredd 40 cm, djup 39 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 707