COLLIER, 830 silver och granater, Uppsala. 1960/70-tal.

333927. COLLIER, 830 silver och granater, Uppsala. 1960/70-tal.

Stämplad GS (?) Design. Längd 17 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 718