STATIONSUR, Junghans, 1800-tal.

333893. STATIONSUR, Junghans, 1800-tal.

Ram i ek. Diameter 53 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram i ek. Diameter 53 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 221